Filtruj

Praca Zwierzeta - Rawa Mazowiecka

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT KUCHARZA KUCHNI ORIENTALNEJ

Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków: doraźna pomoc kucharzom w przygotowywaniu potraw kuchni orientalnej, bengalskiej; obróbka wstępna surowców ( ręczna, mechaniczna, termiczna); gastronomiczny rozbiór mięsa różnych zwierząt; przygotowywanie dań typu curry, masala, grill kebab; ocena surowców, półproduktów i wyrobów ...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK FIZYCZNY MAGAZYNU ŻYWCA

FOOD SERVICE SP. Z O.O.FOOD SERVICE SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Rozładunek samochodów żywieckich. Liczenie trzody chlewnej i bydła. Napędzanie trzody chlewnej i bydła do kojców. Kierowanie trzody chlewnej i bydła z kojców na linę ubojową. Sprzątanie, mycie i dezynfekcja magazynu żywca. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętnoś...

12.04.202412.04.2024

Zatrudnie do pakowania paczek z karmą dla zwierząt

GRIZY PET FOODGRIZY PET FOOD
Żelechlinek

Zatrudnię osobe do pakowania paczek - karma dla zwierząt. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00. Zakres obowiązków: -pakowanie przesyłek zgodnie z zamówieniami - dbanie o porządek - zaangażowanie i chęci do pracy Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

26.04.202426.04.2024