07.112023

DevOpsDays Warsaw 2023

Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o.

Przed nami 9. edycja największego spotkania miłośników DevOps w Polsce. DevOpsDays Warsaw 2023 odbędzie się w dniach 7-8 listopada w EXPO XXI. To wydarzenie, na które czekaliście - dlaczego warto wziąć w nim udział?

 

DevOpsDays to globalna seria konferencji, które promują zintegrowaną współpracę między zespołami IT oraz najlepsze praktyki, narzędzia i metodologie związane z DevOps. Warszawska edycja obecna jest w polskim kalendarzu wydarzeń IT już od 2014 roku. Za wydarzeniem stoi więc nie tylko międzynarodowa renoma, ale i lata doświadczeń w odpowiadaniu na potrzeby lokalnego rynku technologicznego.

 

Inspirujący prelegenci

 

Na konferencji wystąpią pasjonaci DevOps z całego świata, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i najlepszymi praktykami. Prelegenci zaprezentują tematy takie jak automatyzacja, testowanie, bezpieczeństwo czy kultura organizacyjna. Będziecie mieli szansę posłuchać historii fascynujących projektów i sukcesów, a także wyzwań, które napotkali wdrażając metodykę DevOps w różnych organizacjach.

 

Networking i wymiana doświadczeń

 

Udział w konferencji to doskonała okazja do nawiązania kontaktów i wymiany wrażeń z innymi entuzjastami DevOps, pełniącymi różnorodne funkcje - od programistów, sysadminów i specjalistów IT, przez dyrektorów i kadrę zarządzającą, po zespoły sprzedaży i marketingu. Java, Ruby, Python, PHP… Uczestnicy DevOpsDays Warsaw na co dzień zajmują się różnymi technologiami, ale pasja pozwala im znaleźć wspólny język.

 

Praktyczne sesje i Open Space

 

Wykłady bazujące na studiach przypadków umożliwią zdobycie praktycznych umiejętności związanych z DevOps. Ponadto zwieńczeniem obu dni konferencji będą otwarte sesje Open Space. Podczas nich uczestnicy będą mieli szansę poruszyć nurtujące ich kwestie, omówić je w gronie ekspertów i wspólnie znaleźć rozwiązania dla problemów.

 

Aktywna społeczność

 

Głównym celem konferencji spod szyldu DevOpsDays jest angażowanie uczestników w dyskusje, aby zbudować autentyczną społeczność i umożliwić swobodny przepływ wiedzy. To niepowtarzalna okazja, by poznać różnorodne punkty widzenia oraz podejścia do pracy nad oprogramowaniem. Poznacie tu ludzi, którzy żyją i oddychają kulturą DevOps - potencjalnych współpracowników lub mentorów.

 

Bilety dla devopsów w niższej cenie

 

Nie przegapcie okazji, by stać się częścią inspirującej społeczności DevOps - czeka tu ogrom wiedzy, inspiracji oraz networkingowych doświadczeń. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na stronie DevOpsDays Warsaw.

 

Podczas rejestracji można skorzystać z kodu rabatowego uprawniającego do 10% zniżki na bilety: “DODWAWxMegaPraca” (zniżka nie dotyczy biletów grupowych i studenckich).

 

Więcej informacji i rejestracja: https://bit.ly/3Lg9moT

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0050 s