11.102021

XV Kongres ICV POLSKA

Hotel InterContinental

Zapraszamy na największe wydarzenie controllingowe tego roku! 11-12 października widzimy się w Warszawie oraz On-line na XV Kongresie ICV POLSKA (CIA 2021)

 

Na XV Kongres ICV POLSKA (11-12 października w Warszawie oraz On-line) zapraszamy w szczególności finansistów, controllerów i menedżerów, którzy aktywnie kształtują swoja karierę zawodową i planują swój rozwój. To największe wydarzenie controllingowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem Kongresu jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) oraz firma Akademia Controllingu Sp. z o.o.

 

Najlepsi eksperci i światowe autorytety

Tematem XV Kongres ICV POLSKA jest:

NEW REALITY OF FINANCE AND CONTROLLING - UNCERTAIN BUSINESS, DIGITAL FUTURE

ICV POLSKA gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny i udział wielu liderów branżowych, którzy w swoich wystąpieniach podzielą się bogatą wiedzą praktyczną oraz inspirującym doświadczeniem. Podczas XV Kongresu ICV POLSKA wystąpią przedstawicieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw (PKN ORLEN, CCC, Grupa Polpharma, Frankfurt School of Finance & Management, Volkswagen i wielu innych).

Poznacie również światowych ekspertów ICV w tym Członka Zarządu Think Tanku Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV), wybitnego specjalistę i wizjonera – Prof. Dr. Ronald Gleich, który opowie nam o controllingu i zarządzaniu kosztami w czasach kryzysu.

Co więcej, to będzie doskonała okazja, by wysłuchać praktycznych doświadczeń i poznać sprawdzone narzędzia, które pomogły największym graczom polskiego rynku przejść przez kryzys spowodowany pandemią COVID-19.

W związku z globalnymi wyzwaniami, podczas XV Kongresu ICV POLSKA (CIA 2021) podejmujemy próbę przedyskutowania nowej rzeczywistości finansów i controllingu oraz podzielenia się między sobą naszymi doświadczeniami.

Sprawdź program kongresu >>

Najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne dla finansistów i controllerów

Ponad 250 uczestników kongresu będzie miało okazję wysłuchać praktycznych wystąpień dotyczących controllingu i finansów z obszarów: Controlling and Crisis, Business Partnering, Digital Future, Uncertainty, Competence models, Business Intelligence (BI), Artificial Intelligence, Future of work, Robotic Process Automation (RPA), Machine learning, Big Data.

Podczas XV Kongres ICV Polska (CIA 2021) odbędzie się również sesja tematyczna dla najlepszych studentów z obszaru controllingu i finansów – ICV Young Controllers Barcamp. Weź udział i poznaj swoich przyszłych stażystów i pracowników.

Zarejestruj się i skorzystaj z niższej ceny >>

 

Networking i praktyczna wymiana doświadczeń

Wiemy, że przewagę konkurencyjną buduje się również dzięki szerokiej sieci kontaktów. Dużą wagę przywiązujemy do networkingu i integracji uczestników. Podczas popołudniowej integracji zapewniamy atrakcje oraz możliwość nieformalnej wymiany doświadczeń. Przyjdź na XV Kongres ICV POLSKA i poznaj profesjonalistów z różnych branż, poziomów hierarchii i stanowisk. Otwórz się na globalną wymianę doświadczeń.

Na tym największym wydarzeniu controllingowym w Europie Środkowo-Wschodniej nie zabraknie nikogo, kto chce sprostać nowej rzeczywistości finansów i controllingu!

 

Zarejestruj się na stronie Kongresu: controllingintelligenceadventure.pl/

Podziel się
Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2021 MegaPraca.pl
Page load: 0,0031 s