30.102024

Best Quality Employer 2024

Certyfikacja Krajowa ogłosiła nabór do 9. edycji programu, w którym nagrodzi najlepszych pracodawców w kraju prestiżowym tytułem Best Quality Employer.

Celem programu jest wyłonienie i wyróżnienie pracodawców, którzy nie tylko wspierają swoich pracowników, ale także prowadzą efektywną politykę personalną oraz wyróżniają się transparentnością i profesjonalizmem w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zdobycie tytułu Best Quality Employer to nie tylko prestiżowa nagroda, ale także gwarancja zaufania, rozwoju oraz stabilności w środowisku pracy.

Zgłoś swoją firmę do udziału w programie Best Quality Employer, zdobądź tytuł najlepszego pracodawcy w Polsce oraz unikalną statuetkę. Tytuł Best Quality Employer to nie tylko wyróżnienie, ale także kluczowe narzędzie w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy. Pomagamy firmom na każdym etapie budowania ich marki jako atrakcyjnego pracodawcy.

Przełam barierę w przyciąganiu talentów oraz utwierdź obecnych pracowników w przekonaniu, że są w najlepszym miejscu do rozwoju swojej kariery. Zdobycie tytułu Best Quality Employer pozwoli Ci przyciągnąć do firmy specjalistów, którzy przyczynią się do dalszego sukcesu Twojej marki.

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer, uczestnicy muszą przejść proces certyfikacji i spełnić wysokie standardy określone przez naszą instytucję. Zdobycie statuetki uprawnia do używania tytułu Best Quality Employer bez ograniczeń czasowych.

Kryteria oceny obejmują m.in.: poziom zatrudnienia, rotację pracowników, formy zatrudnienia, rozwój kwalifikacji zawodowych oraz warunki rekrutacji.

 

Już od 8 lat Certyfikacja Krajowa nieustannie organizuje ten wyjątkowy projekt, nagradzając firmy, które wyróżniają się najwyższą jakością obsługi pracowników oraz doskonałością w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dołącz do naszej długiej tradycji uznania dla najbardziej innowacyjnych i wyjątkowych pracodawców!

Szczegóły programu na stronie: https://bestqualityemployer.pl/

 

Kontakt w sprawie programu:

Justyna Nakonieczna

Koordynator programu

te. 512 009 069

j.nakonieczna@certyfikacjakrajowa.org.pl

 

Zobacz wszystkie

Nadchodzące wydarzenia

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0038 s