Filtruj

Praca Administracja Biurowa - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

Inspektor

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Kalisz

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw administracyjnych i zaplecza w Rejonie w Kaliszu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu Inspektor Zakres zadań wykonywanych na stanowisku prac...

09.04.202409.04.2024

PRACOWNIK ADMINISTRACJI BIUROWEJ/DZIAŁ HANDLOWY

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP. K.CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SP. K.
Chotów

Zakres obowiązków: Wykształcenie wyższe Podstawowe posługiwanie się komputerem; znajomość pakietu MS Office, umiejętność korzystania z internetu i poczty elektronicznej Znajomość j. angielskiego Współpraca w zespole Komunikacja ustna/komunikatywność Wystawianie zamówień (faktury, korekty) Awizowanie...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

ZUS ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIMZUS ODDZIAŁ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
Ostrów Wielkopolski

Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie Mile widziane: wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia) Wymagania dodatkowe: znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych znajomość Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych umiejętność o...

06.04.202406.04.2024