Filtruj

Praca Administracja Finansowej - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

Inspektor

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Piła

Komenda Powiatowa Policji w Pile Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw ds.gospodarki mieszkaniowej Wydział Ogólny w Komendzie Powiatowej Policji w Pile Inspektor Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Realizacja całokształtu zadań związ...

02.03.202402.03.2024

Stanowisko ds. przyznawania wypłat i zasiłków

ZUS ODDZIAŁ W PILEZUS ODDZIAŁ W PILE
Piła

Niezbędne: wykształcenie średnie. Mile widziane: wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne), minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową. Wymagania dodatkowe: podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, podstawowa znajomo...

15.02.202415.02.2024

Informatyk OSM Piaski

TOMASZTOMASZ
Piaski

Opis stanowiska: · zarządzanie strukturą teleinformatyczną firmy · zarządzanie bazami danych i systemami ERP · administracja aplikacjami IT, m.in.: bieżące wsparcie, analiza potrzeb, konfiguracja i przeprowadzanie aktualizacji systemów na potrzeby wewnętrzne · zabezpieczanie bezawaryjnej pracy ...

27.03.202427.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0273 s