Filtruj

Praca Administrator Systemow - Zamość

Specjalista ds. sprzedaży produktów fin.-kasjer - SKOK Chmielewskiego

MIROSŁAWAMIROSŁAWA
Zamość

Zakres obowiązków: sprzedaż kredytów, pożyczek, kart i innych produktów finansowych, rozmowy sprzedażowe, doradztwo, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Od kandydatów oczekujemy: łatwości w tworzeniu pozytywnych relacji z Klientami, otwartości na nowe r...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy/Specjalista Oze - Zamość

GREENMAXGREENMAX
Zamość

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad sześciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży. Dysponujemy stałą załogą zaangażowany...

04.04.202404.04.2024
od 15000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zamość. Sprzedawca-Kasjer w Sieci VIVE Profit. Umowa na zastępstwo

VIVE TEXTILE RECYCLING SP. Z O.O.VIVE TEXTILE RECYCLING SP. Z O.O.
Zamość

W VIVE Textile Recycling od ponad 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z zaangażowaniem i pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie. Często w bardzo kreatywny iinspirujący spo...

20.07.202320.07.2023