Filtruj

Praca Asystent Osoby Niepelnosprawnej - Szczawnica

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

MIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJMIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Szczawnica

Zakres obowiązków: pomoc w przygotowaniu posiłku, pomoc w podaniu posiłku, pomoc w sprzątaniu, pomoc w czynnościach higienicznych, pomoc w dotarciu w wyznaczone przez niepełnosprawnego miejsce, pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Poziom wykształ...

29.08.202429.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Asystent Kas Samoobsługowych

nowa oferta
IPRACUJZDALNIE.PLIPRACUJZDALNIE.PL
Nowy Sącz

Szukamy kandydatów i kandydatki do obsługi kas samoobsługowych w dużych sklepach. Ogłoszenie jest skierowane do pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności. Asystent przede wszystkim pomaga klientom, którzy zdecydowali się użyć kasy samoobsługowej. Stanowisko jest samodzielne, warunki pracy bardz...

12.09.202412.09.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
Białka Tatrzańska

Szukamy kandydatów i kandydatki do obsługi kas samoobsługowych w dużych sklepach w Zakopanym i okolicach (m.in. Nowy Targ, Czarny Dunajec, Białka Tatrzańska) . Ogłoszenie jest skierowane do pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności. Asystent przede wszystkim pomaga klientom, którzy zdecydowali ...

od 4300 zł