Filtruj

Praca Konserwator - Szczawnica

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator w Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa

SZCZAWNICA PARK RESORT & SPASZCZAWNICA PARK RESORT & SPA
Szczawnica

Zakres obowiązków: 1. Obsługa gości hotelowych: - Uprzejme witanie i obsługa gości hotelowych - Znajomość atrakcji w regionie i kierowanie gości do właściwych miejsc lub osób - Reagowanie na skargi klientów i ich niezwłoczne eliminowanie 2. Prace konserwacyjne: - Drobne prace elektryczne: naprawa ...

15.08.202415.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Konserwatora do Hotelu w Szczawnicy

HOTEL SMILEHOTEL SMILE
Szczawnica

Zatrudnię konserwatora (złotą rączkę) do hotelu w Szczawnicy. Praca w systemie jednozmianowym.Do obiązków zatrudnionej osoby naleć będą m.in:- Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji,- Usuwanie usterek i awarii,- Wykonywanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń,-...

01.07.202401.07.2024

Pracownik ekipy remontowo budowlanej - konserwator

 SP. Z O.O. SP. K. SP. Z O.O. SP. K.
Nowy Sącz

Poszukujemy pracownika ogólnobudowlanego - konserwatoraPraca na etat w Nowym SączuWymagane prawo jazdy kat b, doświadczenie w branży budowlanej i uprawnienia elektrycznemile widziane: badania wysokościowe, znajomość podstawowych narzędzi i technik budowlanych, gotowość do podjęcia fizycznej pracy i ...

10.07.202410.07.2024