Filtruj

Praca Asystent Rodziny - Kcynia

1-2 z 2 ofert pracy

ASYSTENT RODZINY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kcynia

Numer oferty: StPr/24/0341Obowiązki:realizacja czynności związanych z prowadzeniem asysty rodzinnejszczegóły: https://mgopskcynia.nbip.pl/mgopskcynia/?n_id=655&id=102Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Umiejętności interpersonalne Wykształcenie:wyższe (w tym ...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJGMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Sadki

Zakres obowiązków: Realizacja zadań asystenta rodziny, określone w art. 15 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U. Dz.U.2024.177 ze zm.) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Możliwość dysponowa...

09.04.202409.04.2024