Filtruj

Praca Glowny Ksiegowy - Kcynia

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Główny Księgowy/Główna Księgowa

MONIKAMONIKA
Kcynia

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kcyni zatrudni na stanowisko głównego księgowego/głównej księgowej. Wymagania: -wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość i finanse) -doświadczenie zawodowe min 1 rok -znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT i CIT -dobra orga...

17.11.202317.11.2023
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

GŁÓWNY KSIĘGOWY

BURSA SZKOLNA NR 1BURSA SZKOLNA NR 1
Wągrowiec

Zakres obowiązków: 1) Prowadzenie spraw związanych z rachunkowością jednostki, tj. Bursy Szkolnej nr 1 w Wągrowcu. 2) Nadzorowanie gospodarki środkami budżetowymi, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowości wydatkowania środków z punktu widzenia przepisów finansowych. 3) Wykonywanie dyspozycji śr...

23.04.202423.04.2024

Stanowisko sekretarza szkoły

PAWEŁ WYPYCHPAWEŁ WYPYCH
Tur

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W TURZE, TUR, UL. BYDGOSKA 28, 89-200, TELEFON 52 384 52 14 Ogłoszenie o pracę – sekretarz szkoły z dnia 18 kwietnia 2024r. I. Wymagania konieczne: 1. Wykształcenie wyższe administracyjne lub pokrewne. 2. Przy wykształceniu średnim konieczne co najmn...

22.04.202422.04.2024
od 4300 zł