Filtruj

Praca Asystentka Stomatologiczna - Stryszawa

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

MEDI CONCEPT TARGOSZ SP. Z O.O. SP. K.MEDI CONCEPT TARGOSZ SP. Z O.O. SP. K.
Stryszawa

Zakres obowiązków: Asysta stomatologiczna, praca na cztery ręce, sterylizacja narzędzi, przygotowanie gabinetu stomatologicznego, obsługa urządzeń medycznych/stomatologicznych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Higienistka stomatologiczna umiejętność - doświadczenie...

28.08.202428.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystentka/ higienistka stomatologiczna

MALGORZATABORGOSZ1MALGORZATABORGOSZ1
Wieprz

Gabinet stomatologiczny w Wadowicach zatrudni asystentkę lub higienistkę stomatologiczną, posiadającą doświadczenie lub w trakcie nauki. Praca z lekarzem na 4 ręce - protetyka chirurgia, leczenie zachowawcze. Praca od poniedziałku do piątku. Zapewniamy umowę o pracę na cały etat oraz odpowiednie...

04.03.202404.03.2024

Praca dla asystentki stomatologicznej PTAK STOMATOLOGIA Wadowice

MAŁGORZATAMAŁGORZATA
Wadowice

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się i nowoczesną prywatną przychodnią stomatologiczną poszukującą doświadczonej Asystentki Stomatologicznej, która dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do pracy z pacjentami, doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz chcesz rozwijać się w profesjonalnym środo...

08.01.202408.01.2024
od 35 zł