Filtruj

Praca Diagnosta Samochodowy - Stryszawa

1-3 z 3 ofert pracy

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

IR BUD TARGOSZ SP. Z O.O.IR BUD TARGOSZ SP. Z O.O.
Stryszawa

Zakres obowiązków: Diagnostyka samochodów osobowych i ciężarowych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie uprawnienie - Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów umiejętność - biegła obsługa komputera z obsługą internetu staż pracy ogółem - lata: 1 [Inne] : Dysp...

28.08.202428.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Diagnosta samochodowy

IRENAIRENA
Stryszawa

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Stryszawie zatrudni Diagnostę samochodowego z uprawnieniami. Wymagania: • posiadanie uprawnień w zakresie diagnostyki technicznej pojazdów • udokumentowany min. roczny staż pracy w stacji kontroli pojazdów • doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego • ...

22.08.202422.08.2024
od 4500 zł

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Żywiec

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

15.08.202415.08.2024