Filtruj

Praca Bank Millennium - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

Starszy Analityk IT w Obszarze Rozwoju Aplikacji

nowa oferta
BANK MILLENNIUMBANK MILLENNIUM
Gdańsk

Starszy Analityk IT w Obszarze Rozwoju Aplikacji Na czym polega praca Analityka IT w naszym Zespole: Budujemy nowoczesne i innowacyjne procesy dla Klientów w bankowości elektronicznej i tradycyjnej Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, wspieramy użytkowników na ...

18.05.202418.05.2024

Praca Zdalna - Telefoniczna Sprzedaż Bank Millennium

BANK MILLENNIUM S. A.BANK MILLENNIUM S. A.
Gdynia

Obowiązki: Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami – przedstawienie oferty i wsparcie w procesiezakupu Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych Budowanie długotrwałych relacji z Klientem Wymagania: Wykształcenie minimum średnie (matura nie jest wymagana) Stałe łącze internetowe (bez l...

17.07.202317.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0370 s