Filtruj

Praca Bank Millennium - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej Bank Millennium Wrzeszcz

GARDA SP. Z O.O.GARDA SP. Z O.O.
Gdańsk

Garda Sp. z o.o. zatrudni pracowników ochrony fizycznej do pracy na Bank Millennium w Gdańsk Wrzeszcz. Praca na pół etatu. Gwarantujemy: -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie -stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -szkolenie stanowiskowe - pełne umunduro...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Zdalna - Telefoniczna Sprzedaż Bank Millennium

BANK MILLENNIUM S. A.BANK MILLENNIUM S. A.
Gdynia

Obowiązki: Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami – przedstawienie oferty i wsparcie w procesiezakupu Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych Budowanie długotrwałych relacji z Klientem Wymagania: Wykształcenie minimum średnie (matura nie jest wymagana) Stałe łącze internetowe (bez l...

17.07.202317.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0672 s