Filtruj

Praca Bezposrednio - Braniewo

1-3 z 3 ofert pracy

PIELĘGNIARKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Braniewo

Numer oferty: StPr/24/0276Obowiązki:prowadzenie promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej indywidulanej i grupy, wspieranie opiekunek w dziedzinach opiekuńczych, wychowawczych i edukacyjnych, świadczenie zabiegów pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych, dzieci oraz ich rodzin, pr...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Płoskinia

Zakres obowiązków: Rodzaj prac: rejestratorka medyczna Ogólny zakres obowiązków: obsługa administracyjna, telefoniczna i bezpośrednia obsługa pacjentów, układanie harmonogramu przyjęć pacjentów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

15.05.202415.05.2024

SPRZEDAWCA

Stępień

Numer oferty: StPr/24/0481Obowiązki:praca w ramach umowy agencyjnej w sklepie spożywczym w miejscowości StepieńWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: 78-421 Stepień, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa agencyjnaWymagane dokumenty: CVSposób a...

13.05.202413.05.2024