Filtruj

Praca Biuro Ksiegowe - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

KSIĘGOWA

BIURO RACHUNKOWE BAGIŃSKI GRZEGORZ, USŁUGI RACHUNKOWE GRZEGORZ BAGIŃSKIBIURO RACHUNKOWE BAGIŃSKI GRZEGORZ, USŁUGI RACHUNKOWE GRZEGORZ BAGIŃSKI
Piła

Zakres obowiązków: Samodzielna księgowa. Pierwsza umowa - o pracę na czas określony 3 m-ce, docelowo na stałe, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana, od pn. do pt. w godz. 07:30 - 15:30. Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe wykształcenie - ekonomiczne średnie branżowe Wykształcen...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent biura - pomoc Księgowego

BARBARABARBARA
Piaski

Stabilna firma zajmująca się importem, eksportem, handlem e-commerce oraz produkcją mebli dla zwierząt domowych, zatrudni OD ZARAZ osobę na stanowiskuASYSTENT BIURA - POMOC KSIĘGOWEGOGłówny zakres obowiązkówProwadzenie księgowości wewnątrz spółki, w tym:Wystawianie dokumentów sprzedażyProwadzenie re...

18.04.202418.04.2024

Asystent biura - pomoc księgowego

Piaski

**UWAGA ** CV OSÓB KTÓRE NIE MAJĄ WYKSZTAŁCENIA LUB/I DOŚWIADCZENIA KIERUNKOWEGO (CZYT. WARUNEK KONIECZNY PONIŻEJ) NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE OPIS Stabilna firma zajmująca się e-commerce oraz produkcją mebli dla zwierząt domowych, zatrudni OD ZARAZ osobę na stanowisku ASYSTENT BIURA - POMOC KSIĘGOWEG...

od 27 zł