Filtruj

Praca Centrum Ogrodnicze - Gryfów Śląski

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca Centrum Ogrodnicze

CENTRUM OGRODNICZE KRZEWY Z KRZEWIACENTRUM OGRODNICZE KRZEWY Z KRZEWIA
Gryfów Śląski

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko kasjer- sprzedawca Zakres zadań:sprzedaż artykułów ogrodniczychdbałość o ekspozycję towarów i wygląd sklepu Oczekujemy:obsługi komputerazdolności szybkiego uczenia sięumiejętności pracy w zespoleMile widziane:zdolności florystyczne Of...

16.02.202416.02.2024

SPRZEDAWCA

CENTRUM OGRODNICZE KRZEWY Z KRZEWIA GRZEGORZ ADAMOWICZCENTRUM OGRODNICZE KRZEWY Z KRZEWIA GRZEGORZ ADAMOWICZ
Krzewie Wielkie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, ekspozycje towarów, przyjmowanie dostaw, dbanie o rośliny Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - pomaturalne/policealne wykszt...

23.02.202423.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca

CENTRUM OGRODNICZE “KRZEWY Z KRZEWIA” GRZEGORZ ADAMOWICZCENTRUM OGRODNICZE “KRZEWY Z KRZEWIA” GRZEGORZ ADAMOWICZ

obsługa klienta, ekspozycje towarów, przyjmowanie dostaw, dbanie o rośliny...

22.02.202422.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0573 s