Filtruj

Praca Cukiernik - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Cukiernik - Lublin Witosa

nowa oferta
AUCHAN POLSKA SP. Z O.O.AUCHAN POLSKA SP. Z O.O.
Lublin

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Jeśli posiadasz wykształcenie lub doświadczenie na stanowisku Cukiernik i chciałbyś się dalej rozwijać w tym zawodzie - Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu!​ Na stanowisku Cukiernik Twoja praca będzie polegała na przygotowywaniu ...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Piekarz ciastowy / piecowy (m/k)

nowa oferta
IMAR SERVICE GROUP SP. Z O.O.IMAR SERVICE GROUP SP. Z O.O.
Lublin

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych roz...

CUKIERNIK

Lublin

Zakres obowiązków: produkcja wyrobów cukierniczych; produkcja lodów; Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne zawód - Pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni pożądany wysoki poziom zdolności manualnych, mile widziane doświadczenie 2 lata;...

20.05.202420.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0308 s