Filtruj

Praca Dawid - Lubawa

1-3 z 3 ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - REFERENT DS. HANDLU (MLEKOVITA)

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA ODDZ. W LUBAWIESPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA ODDZ. W LUBAWIE
Lubawa

Zakres obowiązków: aktywne wizyty u klientów, dbałość o utrzymanie długotrwałych relacji, aktywna realizacja planów sprzedażowych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wymagania - doświadczenie w pracy na po...

11.04.202411.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w hurtowni

nowa oferta
DAWIDDAWID
Sampława

Witam szukam pracownika na hurtownie owocowo warzywną Mężczyznę młodego ambitnego Wymagania kategoria b mile widziane kat c Obowiązki pisanie faktur obsługa programu subiec bardzo prosty program czasami praca na busa wyjazdu krótkie jak u długie tylko stałe trasy godziny pracy hurtowni 6 do 14. S...

29.04.202429.04.2024

ELEKTRYK ISLANDIA zarobki- 16.000TYŚ-24.000TYŚ

DAWIDDAWID
Ostróda

Dzień Dobry Firma w Islandii zatrudni do pracy Elektryków z doświadczeniem Mile widziane prawo jazdy i znajomość Jezyka Angielskiego Pracodawca zapewnia 1 Zakwaterowanie ,pokój, dostęp do kuchni Łazienki ,salonu itd. Apartamenty. 2 Dojazd i powrót do i z miejsca pracy /samochód/ 3 Islandzkie wa...

11.10.202311.10.2023
od 16000 zł