Filtruj

Praca Demontaz Pojazdow - Warszawa

16-18 z 18 ofert pracy

Praca zbrojarz/pomocnik blacharza

GRZEGORZGRZEGORZ
Łomianki

witam Poszukuje osoby/osób na stanowisko: Zbrojarz samochodowy Miejsce pracy: Łomianki Opis stanowiska: Wykonywanie zbrojenia i rozbrajania pojazdów Wymiana i naprawy elementów poszycia Spawanie i łączenie elementów poszycia Montaż i demontaż elementów poszycia Dbałość o powierzone miejsce...

04.06.202304.06.2023
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

blacharz samochodowy

nowa oferta
BLPBLP
Sulejówek

Firma motoryzacyjna B.L.P zatrudni do pracy na stanowisko Blacharz samochodowy. Sulejówek / W-waTwój zakres obowiązków• pomoc w przygotowaniu pojazdu do oględzin• rozbrajanie samochodu przed naprawą blacharską• naprawa blach samochodowych• drobne prace mechaniczne• demontaż/montaż części nadwozia po...

14.05.202414.05.2024

Zbrojarz samochodowy w ASO Renault

KRUBAGROUPKRUBAGROUP
Sękocin Nowy

Zakres obowiązków: montaż i demontaż podzespołów konstrukcyjnych pojazdów samochodowych wymiana szyb, opon pasowanie elementów pojazdu Wymagania: doświadczenie w wykonywanym zawodzie prawo jazdy kat. B dobra organizacja pracy sumienność, odpowiedzialność, terminowość dbałość o powierzone na...

13.05.202413.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0556 s