Filtruj

Praca Diagnosta - Jawór

1-3 z 3 ofert pracy

Diagnosta laboratoryjny

nowa oferta
BESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNYBESKIDZKI ZESPÓŁ LECZNICZO-REHABILITACYJNY
Jaworze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie i autoryzacja badań laboratoryjnych pobieranie i transport materiałów do badań w zakresie ustalonym przez WYMAGANIA: tytuł zawodowy diagnosty laboratoryjnego zaświadczenie o niekaralności OFERUJEMY: zatrudnienie w oparciu o zlecenie stabilne zatrudnienie w prestiżowej ...

17.05.202417.05.2024

Jaworze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie i autoryzacja badań laboratoryjnych pobieranie i transport materiałów do badań w zakresie ustalonym przez WYMAGANIA: tytuł zawodowy diagnosty laboratoryjnego zaświadczenie o niekaralności OFERUJEMY: zatrudnienie w oparciu o zlecenie stabilne zatrudnienie w presti...

14.05.202414.05.2024

Diagnosta Laboratoryjny

CDT MEDICUSCDT MEDICUS
Jawór

Diagnosta Laboratoryjny Miejsce pracy: Jawor Zakres obowiązków: samodzielne wykonywanie czynności medycyny laboratoryjnej prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej obsługa aparatury medycznej​ Oczekiwania: czynne prawo wykonywania zawodu znajomość laboratoryjnego systemu informatycznego dobra organiza...

07.05.202407.05.2024