Filtruj

Praca Elektroenergetyk - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Monter Spawacz

Gdańsk

Poszukujemy pracownika na stanowiskoMonter SpawaczUmiejętności: - spawanie ręczne elektrodą - metodą 111- montaż tras kablowych,- dyspozycyjność;- punktualność;Informacje o firmieHTC - System sp. zoo w oparciu o wieloletnie doświadczenie oferuje profesjonalne usługi inżynierskie na rynku lądowym i m...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTROMONTER

ELEKTROBUDOWA SP. Z O.O.ELEKTROBUDOWA SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Przygotowanie i wykonanie połączeń elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych, konserwacja i utrzymanie sprawności maszyn w zakładzie pracy, wykonywanie przeglądów technicznych, drobne naprawy instalacji elektrycznych, wykonywani...

06.05.202406.05.2024

Projektant instalacji elektrycznych / Electrical designer

ROCKFINROCKFIN
Gdańsk

Opis stanowiska: Projektowanie systemów zasilania elektrycznego NN. Opracowywanie schematów jednokreskowych, schematów ideowych, wykonywanie niezbędnych obliczeń i opisów technicznych. Przygotowanie aranżacji projektowanej instalacji we współpracy z konstruktorem mechanikiem. Projektowanie instalacj...

23.04.202423.04.2024