Filtruj

Praca Elektryk Automatyk - Zwierzyniec

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk/automatyk

JOBON SP. Z O.O.JOBON SP. Z O.O.
Zwierzyniec

- diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn, - konserwacja i przegląd maszyn, - tworzenie dokumentacji wykonywanych czynności, - udział w instalacji i rozruchu nowych maszyn, - modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń...

15.04.202415.04.2024

ELEKTRYK/AUTOMATYK

Zwierzyniec

Zakres obowiązków: - diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn, - konserwacja i przegląd maszyn, - tworzenie dokumentacji wykonywanych czynności, - udział w instalacji i rozruchu nowych maszyn, - modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodo...

Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

NEO MONTEC SP. Z O.O.NEO MONTEC SP. Z O.O.
Zamość

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER – praca na całym świecie ELEKTRYK / ELEKTROMONTER Zakres obowiązków: Montaż elektryczny nowych maszyn oraz linii produkcyjnych Naprawa maszyn oraz instalacji elektrycznych Przeglądy maszyn i urządzeń Wykonywanie pomiarów elektrycznych Prefabrykacja oraz montaż tras kablowych...

18.03.202418.03.2024