Filtruj

Praca Elektryk Automatyk - Zwierzyniec

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk/automatyk

JOBON SP. Z O.O.JOBON SP. Z O.O.
Zwierzyniec

- diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn, - konserwacja i przegląd maszyn, - tworzenie dokumentacji wykonywanych czynności, - udział w instalacji i rozruchu nowych maszyn, - modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń...

15.04.202415.04.2024

ELEKTRYK/AUTOMATYK

Zwierzyniec

Zakres obowiązków: - diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn, - konserwacja i przegląd maszyn, - tworzenie dokumentacji wykonywanych czynności, - udział w instalacji i rozruchu nowych maszyn, - modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodo...

Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromechanik, konserwator maszyn stolarskich

MDD MASZYNY DO DREWNAMDD MASZYNY DO DREWNA
Łabuńki Pierwsze

Dzień Dobry, Trafiłeś na ogłoszenie firmy zajmującej się sprzedażą i naprawą używanych maszyn do obróbki drewna. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy szukamy pracownika wobec którego mamy następujące oczekiwania: wiedza w zakresie elektryki, pneumatyki i prostych układów sterowania maszyn prz...

01.12.202301.12.2023
od 5500 zł