Filtruj

Praca Elektryk Konserwator - Biedaszki Małe

1-2 z 2 ofert pracy

KONSERWATOR- ELEKTRYK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Biedaszki Małe

Numer oferty: StPr/24/0412Obowiązki:konserwacja i naprawa instalacjii urządzeń elektrycznych oraz wyposażenia technicznego budynku, regularne prace remontowe i konserwatorskie Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:konserwacja sprzętu w piekarni instalacji...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PIEKARNIA MISTRZA JANA JAN NOWAKPIEKARNIA MISTRZA JANA JAN NOWAK

Zakres obowiązków: konserwacja i naprawa instalacjii urządzeń elektrycznych oraz wyposażenia technicznego budynku, regularne prace remontowe i konserwatorskie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2 konserwacja sprzętu w piekarni instalacji i urządzeń...

30.08.202430.08.2024