Filtruj

Praca Fizyczna Pomocnik - Kutno

1-2 z 2 ofert pracy

Monter Maszyn , Operator Wózka Widłowego , Pracownik Fizyczny

DTH SERWISDTH SERWIS
Kutno

Zatrudnimy Monterów Maszyn Rolniczych , Przemysłowych , Operatorów Wózków Widłowych , Pracowników Fizycznych , Operatorów Maszyn CNC , Pomocników Operatorów Maszyn CNC , Operatora Tokarki Manualnej . Oferujemy Atrakcyjne Wynagrodzenie , Pracę w Oparciu o Umowę , Bardzo Dobre Warunki , Moż...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK BRUKARZA - PRACOWNIK FIZYCZNY

BRUKARSTWO URSZULA SZYMAŃSKABRUKARSTWO URSZULA SZYMAŃSKA
Gostynin

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej. Przewożenie obrzeży, krawężników, piasku. Zamiatanie kostki brukowej. Praca na terenie powiatu gostynińskiego oraz kutnowskiego. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane doświadczenie zawodowe przy układaniu kostki....

14.06.202414.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0225 s