Filtruj

Praca Fizyczna Pomocnik - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK STOLARZA

Radzanowo

Zakres obowiązków: Obróbka drewna. Obróbka płyt meblowych. Skrecanie mebli. Montaz mebli. Prace pomocnicze w zakładzie świadczącym usługi stolarskie. Wykonywanie prac porządkowych na stanowisku pracy. Godz. 7-15. Alg. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy...

22.04.202422.04.2024

Pomocnik montera rusztowań

HR LEGAL SP. Z O.O.HR LEGAL SP. Z O.O.
Płock

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557. W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Помо...

25.03.202425.03.2024

monter rusztowań, od zaraz, bez języka, również bez doświadczenia / DE

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Płock

Jeśli chcesz pracować za granicą, to wybierz opcję dla siebie (nawet bez znajomości języka niemieckiego): 1. doświadczony monter z uprawnieniami · jeśli posiadasz minimum 1 rok doświadczenia jako monter rusztowań · masz aktualne uprawnienia monterskie (MB lub Steigerbouwer A)2. doświadczony mo...

20.03.202420.03.2024
od 10000 zł