Filtruj

Praca Formierz - Kostomłoty

1-3 z 3 ofert pracy

FORMIERZ

Z.B.K.P.U ŁUKAWSKI RYSZARDZ.B.K.P.U ŁUKAWSKI RYSZARD
Kostomłoty Pierwsze

Zakres obowiązków: Formierz zajmuje się wykonywaniem form odlewniczych zgodnie ze specyfikacją telefoniczną. Zapewniamy szkolenie wstępne i pomoc na każdym etapie pracy. PRACA W NIEMCZECH. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

08.08.202408.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w Niemczech - formierz

SYLWIA WĄSOWICZSYLWIA WĄSOWICZ

1. Praca w Niemczech w miejscowości: Augsburg; 2. Stanowisko pracy: formierz ręczny; 3. Umowa o pracę: Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umów o pracę; 4. Znajomość języka niemieckiego nie jest warunkiem koniecznym do zatrudnienia; 5. Wynagrodzenie: Stawka godzinowa: od 13,80 € bru...

od 60 zł

FORMIERZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/1052Obowiązki:Formierz zajmuje się wykonywaniem form odlewniczych zgodnie ze specyfikacją telefoniczną. Zapewniamy szkolenie wstępne i pomoc na każdym etapie pracy. PRACA W NIEMCZECH.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweMiejsce pracy: Marmurow...