Filtruj

Praca Intendent - Kostomłoty

1-2 z 2 ofert pracy

INTENDENT

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kostomłoty Drugie

Numer oferty: StPr/24/1141Obowiązki:Intendent szkoły.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: praca przy komputerze powyżej 4 godzin znajomość przepisów HACCP obsługa programu Vulcan obsługa komputera - Excel obsługa komputera - Word Wykształcenie:średnie zawodowe, gastronomiczne, k...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

INTENDENT

ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOSTOMŁOTACH DRUGICHZESPÓŁ SZKÓŁ W KOSTOMŁOTACH DRUGICH

Zakres obowiązków: Intendent szkoły. Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne średnie zawodowe umiejętność - znajomość przepisów HACCP umiejętność - obsługa programu Vulcan umiejętność - obsługa komputera - Word umiejętność - obsługa komputera - Excel umiejętność - praca przy komputerze powyżej 4...