Filtruj

Praca Frezer Cnc - Ciasna

1-3 z 3 ofert pracy

TOKARZ/FREZER CNC

nowa oferta
JÓZEF KLABIS ASKLA AUTOMATYKA SERWISJÓZEF KLABIS ASKLA AUTOMATYKA SERWIS
Ciasna

Zakres obowiązków: Obsługa frezarki, realizacja programu obróbczego na powierzonych maszynach, zgodnie z obowiązującymi harmonogramami, instrukcjami i procedurami, przygotowanie powierzonych maszyn i urządzeń do wykonywania operacji oraz dokonywanie czynności przygotowawczo-zakończeniowych, sprawdza...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn CNC | Tokarz / Frezer

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Zawadzkie

Zadania: obsługa obrabiarek CNC kontrola jakości i wykonywanie pomiarów wykonanych części konserwacja maszyn i narzędzi, zgłaszanie awarii uzupełnianie dokumentacji Oczekujemy: znajomości rysunku technicznego doświadczenia w obsłudze maszyn CNC (frezarki lub tokarki) umiejętności obsługi narzędzi po...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Tokarz CNC , Frezer CNC

KMG LUBLINIEC SP. Z O.O.KMG LUBLINIEC SP. Z O.O.
Lubliniec

Praca stała w Niemczech na zakładzie produkcyjnym dla tokarza CNC lub frezera CNC.Firma z 40 letnim doświadczeniem !!!Poszukujemy doświadczonych lub uczących się chcących się rozwijać tokarzy CNC lub frezerów CNC do naszego zakładu produkcyjnego w Niemczech. Oferujemy pracę o charakterze stałym, aż ...

20.05.202420.05.2024