Filtruj

Praca Fryzjer Damsko Meski - Jeżów

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię fryzjerkę/ fryzjera barberkę/barbera

JOLANTA KOWALCZYKJOLANTA KOWALCZYK
Jeżów

Salon fryzjerski zatrudni na stanowisko fryzjer damsko/ męski oraz barber. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Jeśli jesteś osobą kreatywną, z pasją do stylizacji włosów/ brody, lubisz pracę w przyjaznym środowisku i chcesz się dalej rozwijać w branży fryzjerskiej ta oferta jest dla Ciebie! Zap...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

DOROTEX DOROTA SZYMKOWSKADOROTEX DOROTA SZYMKOWSKA
Andrespol

Zakres obowiązków: Strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, uczesanie Mile widziane również osoby z Ukrainy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

03.06.202403.06.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Andrespol

Numer oferty: StPr/24/0503Obowiązki:Strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, uczesanieMile widziane również osoby z UkrainyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:doświadczenie na w/w stanowiska 2 lataWykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Rokicińska 105, 95-020 Andrespol, ...