Filtruj

Praca Fryzjer Damsko Meski - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Barber / fryzjer damsko-męski

LENALENA
Łódź

Poszukujemy barbera oraz fryzjera z pasją do swojego zawodu. Grafik pracy ustalamy indywidualnie. Salon pracuje 5 lat, mamy swoją bazę klientów. Centrum miasta, łatwy dojazd. Приглашаем к сотрудничеству барбера и парикмахера универсала, любящего свою профессию. График работы индивидуальный. Салон...

05.05.202405.05.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Andrespol

Numer oferty: StPr/24/0411Obowiązki:Strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, uczesanieMile widziane również osoby z UkrainyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:doświadczenie na w/w stanowiska 2 lataWykształcenie:zasadnicze zawodoweMiejsce pracy: Rokicińska 105, 95-020 Andrespol, ...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DOROTEX DOROTA SZYMKOWSKADOROTEX DOROTA SZYMKOWSKA
Andrespol

Zakres obowiązków: Strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, uczesanie Mile widziane również osoby z Ukrainy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

06.05.202406.05.2024