Filtruj

Praca Fryzjerstwo - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukujemy fryzjera!

ROKSOLANAROKSOLANA
Rzeszów

Obowiązki: Wykonywanie usług fryzjerskich zgodnie z aktualnymi trendami. Koloryzowanie i pielęgnowanie włosów. Praca w zespole i dbanie o fantastyczną atmosferę w salonie. Obsługa stałej bazy klientów oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Rozwój umieję...

06.06.202406.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca szuka fryzjera! :)

ANDREAANDREA
Rzeszów

Prężnie rozwijający się salon fryzjersko - kosmetyczny potrzebuje rąk do pomocy :) Oferujemy: * Pracę w fajnym zespole * Elastyczne godziny pracy - ty decydujesz w jakim wymiarze godzin chcesz pracować * Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + procent od usług * Możliwość nauki od doświadczonego ...

01.03.202401.03.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Fryzjer/ Fryzjerka / Kolorysta zatrudnimy salon fryzjerski w Rzeszowie

G_LENIARTG_LENIART
Rzeszów

Zatrudnimy do Naszego zespołu fryzjerkę/ fryzjera/ kolorystę Jeżeli masz doświadczenie w zawodzie lub jesteś po szkole fryzjerskiej i masz chęci do tego aby zostać fryzjerem - to to miejsce jest dla Ciebie ! Jesteśmy prężnie rozwijającym się salonem fryzjerskim, stale podnoszącym swoje kwalifikacj...

14.06.202314.06.2023
od 4000 zł