Filtruj

Praca German Team - Warszawa

16-18 z 18 ofert pracy

Team Leader with German

Warszawa

Zadania: Zarządzanie i rozwijanie zespołu prowadzące do realizacji zamierzonych celów Tworzenie środowiska współpracy i stwarzanie możliwości rozwoju kariery Zarządzanie priorytetami zespołu Zapewnianie regularnych i terminowych informacji zwrotnych bezpośrednim podwładnym Zarządzanie ruchami kadrow...

04.06.202404.06.2024

Customer service with German

LEASINGTEAMLEASINGTEAM
Warszawa

Zakres obowiązków: Mailowe i telefoniczne wsparcie klientów niemieckojęzycznych w zakresie rezerwacji lotów/hoteli; Zarządzanie dokumentacją; Aktualizacja bazy klientów; Współpraca i raportowanie do team managera. Oczekiwania: Biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1); Komunikatywna znajomość j...

27.05.202427.05.2024

Expert Customer Service with English and Polish

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Warszawa

Recruitment for our client in the logistics industry, with more than 45 years of experience in Europe. The requirement to bring on board a new team member arises from expanding a new branch in Poland. Your responsibilities You will ensure that our Eastern European customers (e.g, Poland, Slovakia,...

21.05.202421.05.2024
od 8000 zł