Filtruj

Praca Gi Group - Mała Wieś

1-3 z 3 ofert pracy

Technik Utrzymania Ruchu | bezpłatny transport

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Mała Wieś

Zadania: diagnostyka i usuwanie awarii maszyn konserwacja maszyn produkcyjnych zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej Oczekujemy: gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku praktycznej wiedzy z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki znajom...

26.04.202426.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Operator linii produkcyjnej - transport do pracy!

Mała Wieś

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości gotowych wyrobów Ścisła współpraca z działem magazynowania Proste prace produkcyjne CZEGO OCZEKUJEMY? Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym Wykształcenia min. zawodowe Pierwszego doświadczenia w obsłudze maszyn CO OFERUJEMY?...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Mechanik | bez doświadczenia

Załuski

Zadania: naprawy maszyn i urządzeń reagowanie na awarie, bieżące usuwanie usterek, raportowanie przeglądy oraz konserwacja urządzeń, działania prewencyjne Wymagania: gotowość do podjęcia pracy w tzw. systemie czterobrygadowym wykształcenie zawodowe lub techniczne praktyczne umiejętności związane z m...

22.04.202422.04.2024