Filtruj

Praca Grafik Komputerowy - Wiechlice

1-3 z 3 ofert pracy

GRAFIK KOMPUTEROWY

Wiechlice

Zakres obowiązków: - przygotowywanie plików do druku zgodnie ze standardami firmy, - projekty graficzne fototapet z inspiracji, - projekty graficzne motywów obrazkowych, - modyfikacja gotowych projektów, - realizacja zamówień specjalnych klientów, - przygotowywanie projektów naklejek. Wymagania: wy...

09.07.202409.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA ZDALNA (2-3 dziennie) TYGODNIÓWKI od 800zł/tydzień

REKRUTACJA HR 1REKRUTACJA HR 1
Nowa Sól

Witam serdecznie, Aplikując masz gwarancje otrzymania odpowiedzi w przeciągu kilku minut! Nie musisz mieszkać w podanej lokalizacji. Sam kiedyś szukałem sposobu na dodatkowy zarobek i zdaję sobie sprawę, jak trudno znaleźć coś konkretnego, co generuje realne dochody, nie tylko obietnice. Teraz, w...

18.07.202418.07.2024
od 3100 zł

PRACA ZDALNA (2-3h dziennie) TYGODNIÓWKI od 800zł/tydzień

Nowa Sól

od 3100 zł