Filtruj

Praca Handlowiec - Bobolice

1-3 z 3 ofert pracy

HANDLOWIEC

CEDOR SP. Z O.O.CEDOR SP. Z O.O.
Bobolice

Zakres obowiązków: szkolenie produktowe, obsługa inwestycji Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejetność nawiązywania kontaktów relacji z klientami...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

HANDLOWIEC

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bobolice

Numer oferty: StPr/24/0725Obowiązki:szkolenie produktowe, obsługa inwestycjiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:umiejetność nawiązywania kontaktów relacji z klientamiMiejsce pracy: Ogrodowa 4, 76-020 Bobolice, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskieRo...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (HANDLOWIEC)

POMERANIA SERVICES GROUP SP. Z O.O.POMERANIA SERVICES GROUP SP. Z O.O.
Miastko

Zakres obowiązków: - Aktywna sprzedaż produktów i usług, które świadczy firma. - Organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych. - Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie trwałych relacji z obecnymi Klientami. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

11.04.202411.04.2024