Filtruj

Praca Operator Maszyn Pakujacych - Bobolice

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN ROZLEWNICZYCH I PAKUJĄCYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bobolice

Numer oferty: StPr/24/0707Obowiązki:Obsługa maszyn rozlewniczych i pakujących oraz ich ustawianie zgodnie z wymaganiami technicznymi. Nadzorowanie procesu pakowania produktów oraz dbanie o ich poprawne etykietowanie.Dokonywanie regularnej kontroli jakości produktów, ich oznakowywanie oraz pakowanie ...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ACS SP. Z O.O.ACS SP. Z O.O.
Bobolice

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn rozlewniczych i pakujących oraz ich ustawianie zgodnie z wymaganiami technicznymi. Nadzorowanie procesu pakowania produktów oraz dbanie o ich poprawne etykietowanie. Dokonywanie regularnej kontroli jakości produktów, ich oznakowywanie oraz pakowanie w odpowiednie ...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na produkcji - operator/operatorka maszyn

ANIMUS SP. Z O.O.ANIMUS SP. Z O.O.
Szczecinek

Firma Animus zajmuje się kompleksową obróbką metalu - od 2002 roku dostarczamy wysokiej jakości produkty na zamówienie klientom z Polski i Europy. Do naszego zakładu produkcyjnego w Bornem Sulinowie poszukujemy pracowników na stanowiska: Operator/Operatorka wykrawarki Operator/Operatorka krawędzi...

31.01.202431.01.2024
od 4250 zł