Filtruj

Praca Heidenhain - Jedlicze

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR CNC

SPLAST SP. Z O.O.SPLAST SP. Z O.O.
Jedlicze

W związku z dynamicznym rozwojem, firma SPLAST poszukuje kandydata na stanowisko: OPERATOR CNC Obowiązki Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie, Pomiar i ustawianie narzędzi oraz półfabrykatu do obróbki, Nadzór nad procesem obróbki, monitorowanie stanu maszyny, Kontrola wykonywanych operacji zgo...

21.06.202421.06.2024

Technolog Programista

POLIMEX MOSTOSTAL S. A.POLIMEX MOSTOSTAL S. A.
Jedlicze

Nasze wymagania wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, robotyka i automatyzacja procesów lub inżynieria lotnicza, dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok, umiejętność odczytywa...

04.06.202404.06.2024

TECHNOLOG – PROGRAMISTA

NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SP. Z O.O.NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SP. Z O.O.
Jedlicze

Zakres obowiązków: - opracowywanie przewodników produkcyjnych, - weryfikacja i opiniowanie dokumentacji technicznej robót remontowych i inwestycyjnych pod względem jej kompletności, zgodności ze zleconym zakresem robót, technicznymi możliwościami wykonania, - wnioskowanie potrzeby uzupełnień i opra...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0131 s