Filtruj

Praca Instruktor Nauki Jazdy - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW EASY ARTUR SAJEKOŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW EASY ARTUR SAJEK
Słupsk

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem; umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia; praca 8 godzin dziennie. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienia instruktorskie...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PERFEKT KAMILA KOWALSKA; BIURO OBSŁUGI KSIĘGOWEJ GOLDEN TAXOŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PERFEKT KAMILA KOWALSKA; BIURO OBSŁUGI KSIĘGOWEJ GOLDEN TAX
Słupsk

Zakres obowiązków: szkolenie kandydatów na kierowców kat. B Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - prawo jazdy kat B zdany kurs instruktora nauki jazdy kat. B...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

instruktorka/instruktor nauki jazdy kategorii B

ARTURARTUR
Słupsk

Zatrudnię instruktorkę/instruktora nauki jazdy kategorii B. Mile widziane doświadczenie. Umowa zlecenie. Słupsk. Tel. kontaktowy: 72*******81...

29.04.202429.04.2024
od 27 zł