Filtruj

Praca Instruktor - Słupsk

1-2 z 2 ofert pracy

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Słupsk

Numer oferty: StPr/24/0971Obowiązki:szkolenie kandydatów na kierowców kat. BWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat BWykształcenie:średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:zdany kurs instruktora nauki jazdy kat. B Miejsce pracy: Wojska Polskiego 51/2, 76-200 Słups...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PERFEKT KAMILA KOWALSKA; BIURO OBSŁUGI KSIĘGOWEJ GOLDEN TAXOŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW PERFEKT KAMILA KOWALSKA; BIURO OBSŁUGI KSIĘGOWEJ GOLDEN TAX
Słupsk

Zakres obowiązków: szkolenie kandydatów na kierowców kat. B Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - prawo jazdy kat B zdany kurs instruktora nauki jazdy kat. B...

07.05.202407.05.2024