Filtruj

Praca It Pomoc - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Gniezno, Piła, Wałcz, Kutno, Turek, Wągrowiec, Jarocin, Koło, Złotów, Gostyń, Nowy Tomyśl, Nakło, Wolsztyn, Chodzież, Środa Wielkopolska, Słupca, Śrem, Szamotuły, Oborniki, Żnin, Mogilno, Ostrzeszów, Czarnków, Grodzisk

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

Doradca serwisowy- BMW Premium Arena Kalisz

BMW PREMIUM ARENABMW PREMIUM ARENA
Kalisz

Jesteśmy Grupą Bednarek – ludźmi z pasją do motoryzacji, którzy swoją pracą spełniają marzenia i oczekiwania Klientów. Z dumą reprezentujemy takie marki jak ŠKODA, SEAT, CUPRA, VOLKSWAGEN, VOLKSWAGEN DOSTAWCZE, VOLVO, BMW, BMW MOTORRAD oraz MINI, będąc ich Autoryzowanym Dealerem. Dzięki ciągłemu ro...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromechanik samochodowy BMW Premium Arena Kalisz

Kalisz

25.03.202425.03.2024