Filtruj

Praca It Pomoc - Kalisz

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Gniezno, Piła, Wałcz, Kutno, Turek, Wągrowiec, Jarocin, Koło, Złotów, Gostyń, Nowy Tomyśl, Nakło, Wolsztyn, Chodzież, Środa Wielkopolska, Słupca, Śrem, Szamotuły, Oborniki, Żnin, Mogilno, Ostrzeszów, Czarnków, Grodzisk

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

Specjalista ds. badań i rozwoju 3mk Protection

3MK PROTECTION3MK PROTECTION
Ostrów Wielkopolski

Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na nieprzeciętne stanowisko w naszej firmie. Jeśli lubisz wyzwania, szukasz miejsca pracy, w którym będziesz mógł rozwijać się pod okiem specjalistów i spełniasz poniższe kryteria, to koniecznie aplikuj: Specjalista ds. badań i rozwoju Miejsce pracy: Ostrów Wielkop...

04.05.202404.05.2024