Filtruj

Praca It Pomoc - Tomaszów Mazowiecki

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Piaseczno, Wołomin, Grójec, Białystok, Biała Podlaska, Skierniewice, Bełchatów, Radom, Puławy, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Garwolin, Rawa Mazowiecka, Wyszków, Pułtusk, Ostrów Mazowiecka, Siedlce, Opoczno, Otwock, Piotrków Trybunalski, Łuków, Radzyń Pod

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Operator maszyn i urządzeń przy produkcji | PRACA OD ZARAZ

OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Tomaszów Mazowiecki

Jeden z największych polskich producentów płytek ceramicznych czeka na Ciebie! Produkty, które będziesz wytwarzać dostępne są w 40 krajach świata. Firma ma pięć aktywnych oddziałów w regionie łódzkim, zatrudniających łącznie 1700 osób. Zostań częścią tej ekipy! Jakie będą Twoje zadania? Czyszczenie ...

05.06.202405.06.2024