Filtruj

Praca It Pomoc - Warka

1-2 z 2 ofert pracy

Informatyk w ZUK w Warce sp. z o.o.

PIOTRPIOTR
Warka

Zakres obowiązków: instalacja oprogramowania, sterowników na stacjach roboczych, konserwacja stacji roboczych i aktualizacja oprogramowania w zakresie swojego obszaru działania, instalacja i administracja systemami operacyjnymi Windows, koordynowanie i nadzór nad terminowością wykonywanych prac se...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel / Nauczycielka wychowania przedszkolnego

nowa oferta
BAJKOWY ZAKĄTEK KUBICKA, KUBICKI SP. J.BAJKOWY ZAKĄTEK KUBICKA, KUBICKI SP. J.
Góra Kalwaria

Nauczyciel / Nauczycielka wychowania przedszkolnego Miejsce pracy: Góra Kalwaria Twój zakres obowiązków Dyrektor Publicznego Przedszkola Bajkowy Zakątek zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej lub wczesnoszkolnej na cały etat 6 godz dziennie Nasze wymagania wykształcenie w zakresie pedagogiki w...

05.07.202405.07.2024