Filtruj

Praca Jezyk Chorwacki

1-3 z 3 ofert pracy

Asystentka biura, Kraków.

PATRYCJAPATRYCJA
Kraków

Szkoła językowa poszukuje osoby na stanowisko asystentka biura. Oferujemy pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, na stałe w naszym biurze przy ul. Lubicz w Krakowie. Oczekujemy: znajomości jednego z języków słowiańskich (preferowane języki: chorwacki, czeski lub słowacki), na poziomie prz...

03.06.202403.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista ds. sprzedaży z j. chorwackim

HR SIGMAHR SIGMA
Bielsko-Biała

Opis stanowiska: Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami Współpraca z polskimi i zagranicznymi Dostawcami Zarządzanie i rozwój portfela produktowego firmy Realizacja procesów zakupów i tworzenie dokumentacji zakupowej, Zapewnienie terminowości dostaw. Wymagania: Doświadczenie na sta...

01.06.202401.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik utrzymania ruchu

POWER ENGINEERING TRANSFORMATORY SP. Z O.O.POWER ENGINEERING TRANSFORMATORY SP. Z O.O.
Czerwonak

Jesteśmy firmą z ponad 70-letnim doświadczeniem w produkcji i remontach transformatorów. Od 2017 roku jesteśmy częścią grupy Koncar – największej chorwackiej firmy inżynieryjnej z siedzibą w Zagrzebiu. W związku ze stałym rozrostem naszego parku maszynowego, szukamy osób gotowych do utrzymania w sp...

28.05.202428.05.2024