Filtruj

Praca Jezyk Chorwacki

Wynagrodzenie
Jezyk Chorwacki - inne oferty pracy
1-3 z 3 ofert pracy

STARSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIE KLIENTA

nowa oferta
Kraków

Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem inżynierów sieci w celu zapewnienia obsługi zgłoszeń zgodnie z umową SLA. Budowanie i utrzymywanie najwyższej klasy talentów technicznych w zespole CNE. Publikowanie raportów o utracie nadmiarowości sieci WAN i ich regularna aktualizacja (codziennie/tygodniowo/...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem obcym

RANDSTADRANDSTAD
Kraków

Jeżeli nie boisz się wyzwań, jesteś dobrze zorganizowany i komunikatywny, biegle mówisz w języku czeskim, słowackim, słoweńskim, estońskim, łotewski, bułgarskim lub chorwackim - aplikuj!Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zapewnienie szybkiej, przyjaznej i zorientowanej na rozwiązanie probl...

22.03.202422.03.2024

Pracownik Produkcji | przy betonie | Auto wymagane | Niemcy zachodnie

HEVELIOHEVELIO
Szczecin

Czy jesteś szybki? Czy lubisz majsterkować? Poszukujemy asystentów produkcji z doświadczeniem w branży betoniarskiej, do dużego projektu. Praca w miejscowości Schüttorf, 48465, Niemcy TWOJE ZADANIA: Produkujesz, budujesz szalunki na stołach Praca na 1 zmianę + możliwe nadgodziny ! Montaż elem...

23.05.202323.05.2023
od 60 zł