Filtruj

Praca Kierowca Autobusu - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla kierowcy autobusu

nowa oferta
FIRMA TRANSPORTOWAFIRMA TRANSPORTOWA
Gdańsk

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU.Wymagania:- Prawo jazdy kat. D,- Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej (przewóz osób),- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kat. D,- Uczciwość oraz punktualność,- Dyspozycyjność oraz miłe, niekonfliktowe usposobienie,Oferujemy:- Stab...

21.05.202421.05.2024

KIEROWCA AUTOBUSU KAT. D/MOTORNICZY TRAMWAJU (MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA UPRAWNIEŃ, A NASTĘPNIE PODJĘCIA PRACY)

GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE SP. Z O.O. SP. K.GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE SP. Z O.O. SP. K.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Bezpieczne, punktualne wykonywanie przewozów pasażerów na liniach komunikacyjnych spółki, obsługa pasażerów (informacja, sprzedaż biletów), informowanie o zauważonych na trasie nieprawidłowościach oraz usterkach pojazdu. Praca od poniedziałku do niedzieli, zgodnie z grafikiem usta...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA AUTOBUSU

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI AUTOBUSOWEJ SP. Z O.O.
Gdynia

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdów komunikacji miejskiej zgodnie z Regulaminem ZKM Gdynia. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wymagane prawo jazdy kat. D oraz kwalifikacja na przewóz osób. Po okresie próbnym możliwość stałej współpracy....

16.05.202416.05.2024