Filtruj

Praca Kierowca Ciagnika Rolniczego - Kędzierzyn

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO DO KOSZENIA TRAW Z KOSIARKA BIJAKOWĄ

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BIOCED-KOMUNAL-SEBASTIAN CEDROPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BIOCED-KOMUNAL-SEBASTIAN CEDRO
Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków: Jazda ciągnikiem rolniczym z kosiarką Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe wymagana umiejętność prowadzenia ciągnika, wymagana samodzielność w wykonywaniu obowiązków Praca pon.-pt. 6-14 Miejsce pracy: teren powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0518Obowiązki:Jazda ciągnikiem rolniczym z kosiarkąWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweWymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:wymagana umiejętność prowadzenia ciągnika, wymagana samodzielność w wykonywaniu obowiązków Praca pon....

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Kierowca ciągnika rolniczego

MULTISERWIS SP. Z O.O.MULTISERWIS SP. Z O.O.
Płock

Nasze oczekiwania: doświadczenie w zawodzie kierowcy ciągnika rolniczego uprawnienia na wózek widłowy Czeka na Ciebie: dodatkowa premia za korzystanie z Systemu Poleceń rotacja 1/1 (od poniedziałku do piątku) praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia k...

21.05.202421.05.2024